>

Rok 2017 to niezwykle ważny czas w historii działalności Darmex Casing Sp. z o.o. To właśnie w listopadzie br. świętujemy dwudziestolecie istnienia. Jubileusz ten, to wyjątkowy czas i okazja do wspomnień oraz podsumowania dwóch dekad działalności naszej dynamicznie rozwijającej się Spółki.

Na przestrzeni tych lat firma stworzyła szeroką ofertę produktów, usług i uzyskała stabilną pozycję na rynku osłonek sztucznych. Dziś posiada nie tylko udoskonalony park maszynowy i wiedzę technologiczną, ale przede wszystkim zespół doświadczonych pracowników, który jest motorem napędowym do dalszego rozwoju Spółki . Na chwilę obecną Spółka zatrudnia około 100 pracowników i choć każdy z zatrudnionych ma inny staż pracy oraz zakres obowiązków, to wszystkich łączy codzienna współpraca. To ona sprawia, że Darmex Casing Sp. z o.o. świadczy usługi na wysokim poziomie. Droga do miejsca, w którym przedsiębiorstwo obecnie się  znajduje, nie zawsze była prosta, tym bardziej cieszą nas wspólne osiągnięcia i sukcesy. 20 lecie działalności firmy, to okazja nie tylko do świętowania, ale również do planowania kolejnych kroków rozwoju. Dołączając w 2016 roku do Viskase Inc., otrzymaliśmy dostęp do najnowszych technologii, rozwiązań technicznych i środków finansowych na ich wdrożenie w naszym Zakładzie.

Z okazji tak ważnego jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim Klientom, Partnerom handlowym oraz  Dostawcom za minione dwie dekady udanej współpracy.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzają wybierając produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Państwa zadowolenie i satysfakcja jest potwierdzeniem sensu naszej pracy.

Z podziękowaniem za dotychczasową współpracę

 Prezes Zarządu wraz z pracownikami

 

+48 52 331 06 00
info@darmex.com.pl
Pon - pt 8.00 - 16.00
Sobota nieczynne
86-100 Świecie
SULNOWO 53D

ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
KRS:0000025562
NIP: 5251560414
Regon: 012283129

Cookies PL

Copyright © 2019 Viskase Polska Sp. z o.o.