>

Szanowni Państwo,

Niezmiernie jest mi miło poinformować Państwa, iż z dniem 01.12.2016 roku światowy lider w sektorze opakowań dla przemysłu mięsnego Firma Viskase nabyła 100% udziałów Spółki Darmex Casing.

Włączając w swoje struktury naszą Spółkę z prawie 20-letnim doświadczeniem w produkcji osłonek sztucznych, Viskase poszerza i wzbogaca swoje możliwości wytwórcze osłonek sztucznych na terenie Polski i Europy. Natomiast Spółka Darmex Casing uzyskała dostęp do najnowocześniejszych technologii, rozwiązań i usług, które stanowią synonim niezawodności i wysokiej jakości od momentu założenia Viskase, które datuje się na 1925 rok.

Pragnę poinformować, że dział handlowy pozostaje niezmiennie do Państwa dyspozycji, a co więcej, dzięki połączeniu obu Firm otrzymaliście Państwo łatwy dostęp do informacji na temat produktów oferowanych przez Viskase.

Jestem głęboko przekonany, że połączenie obu Firm w niedługim czasie przyniesie wymierne korzyści Państwu dzięki wzbogaceniu oferty handlowej o nowe produkty najwyższej jakości.

Adam Szymański
Prezes Zarządu

Witamy na nowej stronie internetowej Darmex Casing Sp. z o.o. Witryna zyskała zupełnie nową, estetyczną i przejrzystą szatę graficzną. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to wszystkim zainteresowanym sprawnie znaleźć potrzebne informacje.

Jeżeli mielibyście Państwo sugestie do udoskonalenia witryny lub potrzebowali dodatkowych informacji na naszej stronie – czekamy na propozycje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wszelkie wskazówki będą dla nas ogromnie cenne.

Dnia 24.10.2016 Firma Darmex Casing uzyskała certyfikat zgodności według standardu BRC. Certyfikację przeprowadziła jednostka TUV Nord, przyznając naszej Spółce ocenę AA.

Odpowiedzią naszej firmy na rosnące potrzeby rynku w aspekcie znalezienia alternatywy dla osłonek fibrusowych jest Polyflex SM dający nową jakość wędzenia w osłonkach poliamidowych. Z uwagi na swoją innowacyjną strukturę oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne produkt umożliwia uzyskanie pożądanego zapachu, smaku oraz koloru gotowego wyrobu.

Produkt ten jest alternatywą dla osłonek typu Fibrus, a jej dodatkowymi atutami są większa elastyczność, barierowość oraz wytrzymałość podczas procesu napełniania.
Osłonka zapewnia minimalny ubytek wagowy podczas procesu parzenia i wędzenia, a jej charakterystyczna dla osłonek poliamidowych barierowość zapewnia dłuższy okres przydatności do spożycia gotowego wyrobu. Produkowana jest w kilku kolorach w kalibrach 40 - 90 mm.
+48 52 331 06 00
info@darmex.com.pl
Pon - pt 8.00 - 16.00
Sobota nieczynne
86-100 Świecie
SULNOWO 53D

ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
KRS:0000025562
NIP: 5251560414
Regon: 012283129

Cookies PL

Copyright © 2019 Viskase Polska Sp. z o.o.